TELEPARTNER, UAB

Sumanūs žmonės

Aktyvūs piliečiai

Miestas pirmiausia yra visų jame gyvenančių miestiečių namai. Todėl labai svarbu įtraukti Juos į savo miesto valdymą. Nemažai gyventojų turi išmaniuosius telefonus, nesudėtingos išmaniųjų telefonų programėlės leidžia gyventojams pastebėjus problemą (neveikiantis šviesoforas, didelė duobė gatvėje, neveikiantis gatvės žibintas ar pan.) pažymėti problemos vietą (galima net nufotografuoti) ir informuoti apie tai būtent tą tarnybą, kuri už tai atsakinga. Tai leidžia pirmiausia labai operatyviai reaguoti į problemą, be to sutaupomas visų tarnybų laikas. 

2 galvos geriau nei viena, 2000 geriau nei dvi (Crowdsourcing)

Ne visada pavyksta rasti optimaliausius sprendimus nedidelei grupei žmonių. Pasinaudokite visų mieto gyventojų idėjomis. Pasaulinė praktika rodo, kad iškilus problemai miestiečiai aktyviai internetiniame puslapyje dalyvauja jos sprendime. 

Sumanūs kaimynai

Didelės sąskaitos už šildymą, elektrą, vandenį – daugelis mūsų nori sutaupyti. Internetinis puslapis kuriame gyventojai pasidalina patirtimi leidžia laimėti visiems. Jei gatvės kaimynas parašė kaip jis įsidiegė aeratorių ir taip sutaupė 2 kubinius metrus vandens, tai labiausiai įtikinamas būdas pasinaudoti patarimu. 
Ženkite kartu su išmaniuoju pasauliu
!
 Kreipkitės, mes ir mūsų profesionalūs partneriai paruoš ir pateiks Jums labiausiai tinkančius iš šių, bei daugelio kitų, pasaulinėje praktikoje jau pasiteisinusių sumaniųjų sprendimų.