TELEPARTNER, UAB

Sumanus ūkis

Pastatų elektros suvartojimo valdymas

Ar žinote, kad biurų pastatai sunaudoja apie 40% savo energijos ne darbo valandomis? Darbo metu, taip pat, apie 30% energijos nėra efektyviai panaudojama, pavyzdžiui, palikta šviesa kur nėra nė vieno žmogaus arba tušti kambariai taip pat šildomi ir vėdinami kaip ir tie kuriuose dirba žmonės. Egzistuoja platformos energijos suvartojimui stebėti, analizuoti ir valdyti, taip pat pateikiama išsami informacija apie atskirų biuro patalpų klimatą.Sistema susideda iš bevielių sensorių, kurie taip pat tarnauja kaip protingi jungikliai. Platforma leidžia operatyviai nuotoliniu būdu kontroliuoti energijos suvartojimą ir klimato būseną savo biuro erdvėse.Miesto vėjo energijos jėgainės

Naujų ir mažesnių vėjo jėgainių plėtra leidžia vėjo energetikos sistemas naudoti ir miestuose, t.y. tiekti energiją tiesiogiai į namus ir pastatus. Vėjo jėgainės skirtos mieto teritorijai, kur vidutinis vėjo greitis yra mažas, pradeda veikti kai vėjo greitis nuo 3 iki 5 metrų per sekundę. Tokių vėjo turbinų galingumas nuo 100 W iki 50 kW puikiai tinka nedidelių pastatų papildomam energijos aprūpinimui. 

Lietaus vandens panaudojimas

Nesudėtinga įsitikinti kad lietaus vandens panaudojimas gėlynų laistymui, gatvių ir automobilių plovimui leidžia sutaupyti nemažai lėšų: pvz. vidutinis metinis kritulių kiekis šiltuoju metų laiku 0,5 m3 vienam m2 plotui, vandens kaina ~ 4,5 Lt/m3, pastato kurio stogo plotas 2000 m2, surinkto lietaus vandens kaina apytikriai 2000*0,5*4,5=4500Lt per metus. Renovuojant senus namus ar statant naujus, lietaus vanduo galėtų būti naudojamas tualetuose.

Ženkite kartu su išmaniuoju pasauliu
!
Kreipkitės, mes ir mūsų profesionalūs partneriai paruoš ir pateiks Jums labiausiai tinkančius iš šių, bei daugelio kitų, pasaulinėje praktikoje jau pasiteisinusių sumaniųjų sprendimų.