TELEPARTNER, UAB

Sumani aplinka

LED gatvių apšvietimas

Naujausios lauko apšvietimo valdymo sistemos leidžia dinaminį, protingą ir lankstų miesto apšvietimo valdymą, bet, kita vertus, jos gali aptikti vieną eismo dalyvį ir automatiškai padidinti gatvės žibintų intensyvumą aplink jį. Naudojat LED lempas ir kontroliuojant apšvietimo stiprumą pagal išorines sąlygas  galima sutaupyti  iki 50% energijos, palyginti su tradiciniu gatvių apšvietimu.

Atliekų rūšiavimas ir surinkimas

Atliekų rūšiavimo ir surinkimo optimizavimas panaudojant „smart" daviklius informuojančius apie konteinerio užpildymą realiu laiku ir kaupimo konteinerius didesniems kiekiams transportuoti į perdirbimo gamyklas, bei  lanksti, diferencijuota apmokėjimo už šiukšlių surinkimą sistema leidžia sutaupyti išlaidas kurui, mažina taršą, ir leidžia sutaupyti žmonių darbo laiką.   

Patalpų mikroklimatas

Oro kokybė labai svarbus faktorius mūsų sveikatai ir darbingumui. Teisingai sureguliuotas oro ventiliavimas svarbus kad nesikauptų cheminė ir mikrobiologinė tarša, bei drėgmė. Taip pat patalpų oro kokybė yra tiesiogiai susijusi su energijos suvartojimu. Ilgai veikianti ventiliavimo sistema suvartoja daugiau energijos, bet deguonimi praturtintas oras žymiai greičiau įšyla nei labiau drėgnas ar užterštas. Sumanus ventiliavimo reguliavimas leidžia rasti optimaliausią sprendimą. Išmanieji jutikliai leidžia automatizuoti procesą atsižvelgiant į konkrečios patalpos poreikį.

Ženkite kartu su išmaniuoju pasauliu
!
 Kreipkitės, mes ir mūsų profesionalūs partneriai paruoš ir pateiks Jums labiausiai tinkančius iš šių, bei daugelio kitų, pasaulinėje praktikoje jau pasiteisinusių sumaniųjų sprendimų.