TELEPARTNER, UAB

Sumanus valdymas

Atviras miestas

Vienas ryškiausių išmanių jutiklių panaudojimo pavyzdžių Ispanijos miestas Santander. Jame įdiegta virš 12 tūkstančių įvairiausių išmaniųjų jutiklių, kurių kaupiami duomenys yra atvirai prieinami programų ir mobilių aplikacijų kūrėjams. Surenkami duomenys netik suteikia informaciją apie padėtį mieste realiu laiku (temperatūra, apšvietimas, užterštumas), bet ir leidžia kurti programas patogias tiek miesto gyventojams, tiek turistams.  
"Debesų" kompiuterija

Daugeliu atvejų brangias ir su dideliais eksploataciniais kaštais IT ūkio sistemas visai ar iš dalies galima pakeisti „debesų" (iCloud) technologijomis ir sprendimais. O dideli duomenų kibernetinio saugumo užtikrinimo kaštai (labai aktualūs šiandien)  daro „iCloud" sprendimus vis patrauklesniais.
Video konferencijos

Išsivysčiusios internetinės technologijos leidžia sutaupyti nemažai laiko ir kuro sąnaudų įdiegiant video konferencines galimybes vietoje įprastų posėdžių ir susirinkimų. Be to video konferencijos turi labai platų panaudojimą medicinoje, moksle, versle. Nebrangi  video konferencinė įranga sumaniai naudojama galėtų pasitarnauti daugeliui miesto sričių. 


Ženkite kartu su išmaniuoju pasauliu
!
 Kreipkitės, mes ir mūsų profesionalūs partneriai paruoš ir pateiks Jums labiausiai tinkančius iš šių, bei daugelio kitų, pasaulinėje praktikoje jau pasiteisinusių sumaniųjų sprendimų.